
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 10 pF |
| Tolerance | 1 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 0.33 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2429
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.00872 | $0.08720 |
| 50 | $0.00810 | $0.40500 |
| 100 | $0.00752 | $0.75200 |
| 500 | $0.00436 | $2.18000 |
| 1000 | $0.00415 | $4.15000 |
| 3000 | $0.00395 | $11.85000 |
| 5000 | $0.00376 | $18.80000 |
| 10000 | $0.00316 | $31.60000 |
